تهران مرکزی نیروی هوائی خیابان 7/38 (شهیدمحسن میرزایی گرکانی) خیابان هشتم نیروی هوائی پلاک 122 طبقه چهارم
info@farnamchem.ir/farnam.chem@gmail.com
-09377471377-02165174619-09106556365
تماس با ما

دستگاه کروماتوگراف مایع HPLC 1260Infinity II Prime اجیلنت

از {{model.count}}
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستگاه آزمایشگاهی کروماتوگراف مایع (Liquid Chromatography) سری 1260Infinity II Prime با تکنولوژی های پیشرفته و قابلیت های اتوماتیک، بالاترین کارآمدی و راحتی در عملیات را برای HPLC و UHPLC ارائه می دهد.


پمپ انعطاف پذیر 1260Infinity II؛ عملکردی دقیق و صحیح برای سرعت جریان تا 5 mL/min در محدوده فشار 800 Bar ارائه می دهد.

انتقال یکپارچه روش ها بین کروماتوگراف های مایع صرف نظر از نام تجاری آنها؛ با تکنولوژی هوشمند سیستم شبیه سازی (ISET) مختص اجیلنت، به عنوان بخشی از پمپ، زمان بازداری و وضوح پیک را بدون تغییر ارائه می دهد.

ساده سازی روند کار؛ نرم فزار Agilent BlendAssist مخلوط بافر/افزودنی را با غلظت دقیق به صورت خودکار و بدون عملیات دستی ارائه می دهد.

کاهش نیاز به فعالیت های دستی؛ با دریچه چند منظوره ساخته شده در پمپ انعطاف پذیر 1260Infinity II می توان دستگاه را با نرم افزار پاک و تصفیه کرد.

حداق میزان انتقال؛ قابلیت multiwash در 1260Infinity II Multisampler تمام قطعات مربوط به تزریق را بین اجراها تمیز می کند. این ویژگی پیچیده، سوزن تزریق را با سه حلال پاک کرده و از روش های backflush استفاده می کند تا انتقال را به کمتر از 10 ppm کاهش دهد.

انعطاف پذیری بهبود یافته؛ با سیستم InfinityLab Benchtop، کروماتوگراف مایع مطابق با شیوه کار با آن می تواند تنظیم شود.

کنترل دما و ستون؛ ترموستات 1260Infinity II Multicolumn تا چهار ستون را با دسترسی مستقیم به هر ستون از طریق یک دریچه تعویض InfinityLab Quick Change، نیاز به قطع و وصل مجدد اتصال را از بین می برد.

کنترل از راه دور؛ با رابط کاربری جدید InfinityLab LC Companion می توان به راحتی دستگاه را از مکان‌ های دیگری کنترل کرد.

تدارک و کنترل نمونه؛ 1260Infinity II Multisampler با استفاده از کشو های کم عمق،حداکثر تا 16 صفحه میکروتیتر و تا 6144 نمونه را نگه می دارد.

نرم افزار Agilent OpenLAB CDS؛ امکان مدیریت جامع و کامل سیستم 1260Infinity II Prime LC، از جمله کنترل ابزار، نتایج، مدیریت داده ها و گزارش پیشرفته را فراهم می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...