تهران مرکزی نیروی هوائی خیابان 7/38 (شهیدمحسن میرزایی گرکانی) خیابان هشتم نیروی هوائی پلاک 122 طبقه چهارم
info@farnamchem.ir/farnam.chem@gmail.com
-09377471377-02165174619-09106556365
تماس با ما

آموزش های تخصصی

شرکت فرنام شیمی تجهیز با دارا بودن پرسنل متخصص و آموزش دیده در  کمپانی‌های تراز اول اروپایی، آمریکایی و آسیایی و در اختیار داشتن سالن  سمینار، امکانات و تجهیزات آموزشی تخصصی، آمادۀ ارائه آموزش‌های حرفه‌ای  نصب، راه اندازی، کاربری، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات یدکی دستگاه ها و  تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشد.

خرید بهترین تجهیزات آزمایشگاهی، صنعتی و تولیدی به تنهایی کافی نبوده و  با آموزش ناقص کاربری دستگاه ممکن است نه تنها نتایج آنالیزها اشتباه شود،  بلکه مشکلات عدیده‌ای به مجموعه تحمیل شود. استفاده نادرست از دستگاه،  علاوه بر کاهش عمر مفید دستگاه و وارد آوردن صدمات جبران ناپذیر به  تجهیزات، باعث کاهش کیفیت نتایج و در اغلب موارد ثبت نتایج اشتباه می‌شود.  آموزش ناصحیح دستگاه، در برخی موارد حتی سلامتی و جان کاربران دستگاه را به  خظر می‌اندازد.

از سوی دیگر، کاربری صحیح دستگاه در کنار استفاده از دانش و مهارت،  تمامی موارد فوق را به نقاط قوت تبدیل کرده و می‌تواند راه‌گشای سازمان  باشد. در این راستا، واحد آموزش شرکت فرنام شیمی تجهیز با همکاری پرسنل  مجرب و آموزش دیده واحد سرویس و خدمات پس از فروش شرکت فرنام شیمی تجهیز، آموزش‌های تخصصی و دوره‌ای مربوط به استفاده صحیح و بهینه از دستگاه  را به کاربران آموزش داده و با ارائه راهکارهای هوشمندانه، علاوه بر کاهش  هزینه جهت انطباق دستگاه با نیازمندی‌های واقعی آزمایشگاه شما، صحت نتایج و  ایمنی کاربران را برای شما به ارمغان می‌آورد.