تهران مرکزی نیروی هوائی خیابان 7/38 (شهیدمحسن میرزایی گرکانی) خیابان هشتم نیروی هوائی پلاک 122 طبقه چهارم
info@farnamchem.ir/farnam.chem@gmail.com
-09377471377-02165174619-09106556365
تماس با ما

منیزیم کلرید مرک اصلی

Magnesium Chloride

از {{model.count}}
سایز
سایز را انتخاب کنید.
برند
برند را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با توجه به اینکه این ماده بسیار جاذب رطوبت است، از مهم‌ترین کاربردهای آن، کنترل گرد و غبار و تثیبت شن‌های روان است. به این ترتیب که با پاشیدن این ماده بر روی خاک، این ماده رطوبت هوا را به شدت جذب کرده و سبب چسبیدن ذرات خاک به یکدیگر و تثبت آن‌ها می‌شود.. قیمت فروش منیزیم کلرید بسته به خلوص آن دارد. منیزیم کلرید یک ترکیب چندمنظوره است که در تهیه غذا و حوزه‌های سلامت فردی و صنعتی کاربردهای زیادی دارد. همچنین در صنایع غذایی به ویژه در کشورهای آسیایی به طور گسترده استفاده می‌شود و این ماده به عنوان عامل کواگولانت (لخته ساز) در تولید سویا نیز استفاده می‌شود.

منیزیم کلرید،به عنوان منبع ماده مغذی استفاده می‌شود که بر مواد سمی موجود در بدن، اثر دفع دارد و باعث می‌شود بدن شما جوان و سرحال به نظر برسد و از بسیاری از عفونت‌ها جلوگیری می‌کند. این ترکیب برای افراد در تمامی سنین سودمند است. منیزیم کلرید یک ماده مکمل است که برای افزایش سطح منیزیم در بدن استفاده می‌شود که این منیزیم مسئول بیش از ۳۰۰ واکنش بیوشیمیایی در بدن است. کلرید منزیم یکی از عوامل شناخته شده ضدیخ است. محلول حاوی کلرید منزیم به سطح جاده اسپری می‌شود و دمای انجماد را کاهش می‌دهد، در نتیجه از تشکیل یخ جلوگیری می‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...